15 Temmuz Şehitlerimizden Abdullah Tayyip Olçok Su Kuyusu Bangladeş'te Faaliyete Geçti.

15 Temmuz Şehitlerimizden Abdullah Tayyip Olçok Su Kuyusu Bangladeş'te Faaliyete Geçti.
 22.07.2019  Bu Haber 301 Defa Görüntülendi

15 Temmuz Şehitlerimizden Abdullah Tayyip Olçok adına açtırdığımız su kuyusu Bangladeş'te kurumuş dudaklara pınar olmaya devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışında pek çok insani yardım organizasyonuna imza atan Beşir Derneği, temel ihtiyaç malzemelerinden sağlık yardımlarına, temizlik malzemelerinden yakacak yardımlarına kadar düzenlediği pek çok yardım faaliyetleri ile gönüller yapmaya devam ediyor.

 

Başlattığı "15 Temmuz Şehitlerimiz için 250 Su kuyusu Projesi" ile aziz şehitlerimizin isimlerini gönül coğrafyamızda yaşatmayı amaçlayan Beşir Derneği, bağışçılarından aldığı destekler ile 18 şehidimizin su kuyusunu faaliyete geçirip, kalanlar için de fizibilite çalışmalarına devam edyor.

 

Bu kapsamda 15 Temmuz Destanı'nı yazan kahramanlarımızdan olan Şehit Abdullah Tayyip Olçok adına açtırılan su kuyusu Bangladeş'te kurumuş dudaklara pınar olmaya devam ediyor.

 

Beşir Derneği bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekler ile ülkemizde ve gönül coğrafyalarımızda mazlumların yanında olmaya devam edecek.